Opinie klientów:

avatar

Nie jestem specem od mechaniki ale uwielbiam dobre samochody. Z tego względu zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy autotesto i nie zawiodłem się! Doskonała współpraca ze specjalistą - gorąco polecam.

Damian

avatar

Chciałam sprawić prezent mojemu ojcu, który zawsze marzył o klasycznym Porsche, jednak zawsze sobie odmawiał. Jako że spec od mechaniki ze mnie żaden zgłosiłam się do Autotesto, gdzie uzyskałam profesjonalną pomoc.

Monika

avatar

Chciałem kupić wyjątkowe auto, jednak znajdowało się ono na drugim końcu kraju. Jako że nie mam możliwości wziąć sobie urlopu, który pozwoliłby mi w spokoju ten pojazd obejrzeć, to skorzystałem z Autotesto i muszę przyznać, że firma jest godna polecenia.

Rafał

avatar

Kiedy sam jeździłem oglądać samochody, to nadziałem się na minę i musiałem włożyć mnóstwo pieniędzy w naprawę. Od tamtego czasu korzystam z pomocy Autotesto, gdzie profesjonaliści sprawdzą każdy centymetr auta i zaraportują mi, czy warto się na nie decydować.

Olaf

Znalazłeś już samochód?

Wklej link do ogłoszenia i sprawdź koszt raportu.

avatar

Autotesto to świetna firma. Błyskawicznie sprawdzili samochód, który chciałem i przekazali mi wszystkie najważniejsze informacje o jego stanie i do tego liczne zdjęcia z oględzin. Naprawdę warto skorzystać z ich usług!

Michał

avatar

Byłam zaskoczona w jak krótkim czasie otrzymałam pełen szczegółów raport z oględzin pojazdu, którym byłam zainteresowana. Dzięki pomocy Autotesto mogę się dziś cieszyć świetnym i sprawnym autem

Michalina

avatar

Świetna firma, pracownicy doskonale znają się na rzeczy i wiedzą jak doradzić, żeby klient był w pełni zadowolony! Będę polecać wszystkim znajomym bo rzadko kiedy spotyka się dziś tak rzetelne przedsiębiorstwo

Urszula

avatar

Kupno auta to inwestycja, dlatego zdecydowałem się na pomoc od Autotesto. Panowie sprawdzili samochód, który chciałem bardzo szybko i przekazali mi wszelkie informacje o jego stanie. Bardzo polecam.

Tomasz